CZECH CAR REGISTRATION

Kompleksowa rejestracja samochodów w Czechach

  • 100% odliczenia VAT-u
  • 0% akcyzy
  • 100% odliczenia napraw i benzyny

Siedziba dla Twojej spółki

EUROCOMPANIES oferuje usługę rejestracji spółki przy ul. Marszałkowskiej w samym centrum Warszawy.

Rejestracja spółki pod innym adresem

Rejestracja spółki pod adresem, który nie jest adresem zamieszkania właścicieli spółki to wygodne rozwiązanie dla wielu firm.

Przede wszystkim, chroni ono prywatność adresu zamieszkania lub zameldowania właściciela. Zmniejszają się również koszty wynajmu lokalu oraz zatrudnienia pracowników.

Co więcej rejestracja spółki w tzw. Wirtualnym Biurze pozwala na oszczędność czasu- możemy skanować Twoją korespondencję, informować Cię o jej nadejściu, a także wysyłać pocztą na Twój adres.

Siedziba firmy

Każda spółka musi posiadać siedzibę, która zostaje ujawniona w Krajowym Rejestrze Sądowym.

    Wpisanie do KRS siedziby spółki pociąga za sobą wiele konsekwencji, m.in.:
  • określenie właściwości poszczególnych instytucji i organów;
  • zgromadzenie wspólników musi odbywać się właśnie w siedzibie spółki, chyba że umowa spółki stanowi inaczej;
  • przy rejestracji podmiotów do VAT, Urząd Skarbowy często wysyła zapytanie do właściciela nieruchomości, na terenie której spółka posiada siedzibę, dotyczące aktualności umowy najmu i żąda potwierdzenia.

Zarówno siedzibę, jak adres działalności podmiotu gospodarczego należy wskazać już w umowie spółki, a następnie przy rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Zmiana siedziby spółki

Zmiana siedziby spółki jest procesem prostym.. Zmiana siedziby związana jest bowiem z koniecznością zmiany umowy spółki, jeśli siedziba spółki znajduje się w tym samym mieście, nie ma obowiązku zmiany umowy spółki.

W zależności od tego czy umowa spółki została zawarta w formie aktu notarialnego czy też spółka została zarejestrowana przez Internet (w systemie S24) procedura przeprowadzenia zmian różni się. Jeśli umowa spółki została sporządzona u notariusza, chcąc zmienić siedzibę spółki wspólnicy będą musieli udać się w tym celu do notariusza, który sporządzi zmiany umowy spółki w formie aktu notarialnego.

Jeśli z kolei spółka została zarejestrowana przez Internet (w systemie S24) zmiana siedziby nie wymaga (poza pewnymi wyjątkami) wizyty u notariusza. W takim przypadku zmiana umowy spółki w zakresie zmiany siedziby może być dokonana elektronicznie za pośrednictwem portalu eKRS.

EUROCOMPANIES pomoże Ci zmienić siedzibę Twojej spółki na adres naszego biura.

Zarejestrowanie spółki bez wiedzy właściciela nieruchomości

Warto pamiętać, że należy posiadać umowę najmu z właścicielem lokalu, będącym siedzibą spółki. Co więcej dokument ten jest niezbędny do zarejestrowania spółki do VAT.

Potrzebujesz prestiżowej siedziby dla swojej spółki? Skontaktuj się z EUROCOMPANIES i uzyskaj możliwość rejestracji spółki w samym centrum Warszawy.

W zależności od Twoich potrzeb, możemy zająć się również obsługą korespondencji przychodzącej, skanowaniem jej i przesyłaniem bezpośrednio na adres mailowy. Dzięki tym rozwiązaniom zaoszczędzisz czas oraz uchronisz się od niepotrzebnych wydatków.