CZECH CAR REGISTRATION

Kompleksowa rejestracja samochodów w Czechach

  • 100% odliczenia VAT-u
  • 0% akcyzy
  • 100% odliczenia napraw i benzyny

Rejestracja samochodów w Czechach sprowadzonych z zagranicy

Kiedy zakupisz samochód za granicą i chcesz go zarejestrować w Czechach, nie czeka Cię nic prostego. Tutejsza procedura jest czasochłonna i zajmuje dużo energii. Dodatkowo nieznajomość języka i czeskich przepisów może skomplikować proces rejestracji pojazdu w Czechach, polegającym na przedłużeniu rejestracji czy negatywnymi uczuciami typu "to przecież niemożliwe" bądź "jak miałem to wiedzieć".

Zanim udasz się do właściwego ze względu na siedzibę Wydziału Transportu, należy przeprowadzić badanie techniczne pojazdu w Czechach które sprawdzi, czy samochód może być używany w naszym kraju. Następnie trzeba pójść do czeskiego urzędu w celu zarejestrowania samochodu, gdzie dokłada się różne potwierdzenia i uzupełnia odpowiednie formularze.

Nie trać swojego cennego czasu i zleć zarejestrowanie Twojego samochodu w Czechach fachowcom. Wystarczy podpisać pełnomocnictwo a my zajmiemy się wszelkimi potrzebnymi czynnościami łącznie z zapewnieniem badania technicznego i ubezpieczenia samochodu w Republice Czeskiej.