CZECH CAR REGISTRATION

Kompleksowa rejestracja samochodów w czechach

  • 100% odliczenia VAT-u
  • 0% akcyzy
  • 100% odliczenia napraw i benzyny

SPRZEDAŻ SPÓŁEK

Chcesz posiadać luksusowy samochód, ale żal Ci płacić wysokiej akcyzy? Zamierzasz przenieść swój biznes do Czech i skorzystać z przywileji podatkowych? Zakup u nas gotową spółkę z siedzibą w Czechach i zarejestruj z nami swój samochód!

Osoby zagraniczne, które chcą zarejestrować samochód w Czechach, najczęściej kupują gotowe spółki bądź rejestrują działalność jednoosobową z siedzibą w Republice Czeskiej. Cudzoziemcy mogą wtedy prowadzić działalność w Czechach na takich samych zasadach jak czescy przedsiębiorcy.

Kompleksową procedurą rejestracji spółek w Czechach jak i sprzedażą gotowych (przedzałożonych) spółek, zajmuje się nasza spółka EUROCOMPANIES, u której możesz nabyć spółkę już w ciągu 24 godzin. Zapoznaj się z naszą ofertą gotowych spółek w Czechach.

Po zakupie spółki można od razu zarejestrować samochód w Czechach i uzyskać przywileje podatkowe. Dodatkowo możesz skorzystać z naszych wirtualnych adresów na terenie Czech jak i z profesjonalnej obsługi naszych polskojęzycznych księgowych.

Więcej informacji na naszych stronach internetowych eurocompanies.pl.